Czy kosmetyka jest skuteczna w leczeniu łuszczycy?

Łuszczyca jest chorobą autoimmunologiczną charakteryzującą się gęstymi, czerwonymi i suchymi plamami na skórze lub skórze głowy. Jest to choroba powszechna, która dotyka więcej niż 1 na 25 osób. Zwłaszcza młodzi ludzie są na niej obecni. Szacuje się, że 7 na 10 osób cierpiących na łuszczycę nie ukończyło 20 roku życia.

Łuszczyca często wywołuje uczucie ciągnięcia i silne swędzenie. I choć łuszczyca nie jest zaraźliwa, wiele osób boi się jej występowania, co prowadzi do wstydu z powodu choroby. Większość osób cierpiących na łuszczycę nie chce pokazywać swojej skóry i ograniczać codziennych czynności, aby uniknąć dezaprobaty innych. Łuszczyca może mieć również poważne konsekwencje dla relacji międzyludzkich.

Psorilax, oświadcza, że jest w stanie złagodzić lub złagodzić objawy łuszczycy. W niektórych przypadkach może to nawet prowadzić do całkowitego wyeliminowania łuszczycy skóry. Czy Psorilax jest prawdziwą pracą? A może są po prostu pustymi obietnicami? Jak to działa? Przyjrzyjmy się bliżej Psorilaxowi….

Psorilax jest nowoczesnym zabiegiem, który przyjmuje postać kremu nakładanego bezpośrednio na skórę w dotkniętych miejscach. Krem głęboko wnika, aby osiągnąć czterokrotny efekt: eliminując plamy łuszczycy, zapobiegając namnażaniu się uszkodzonych komórek, odżywiając i zmiękczając skórę oraz redukując podrażnienia.

Psorilax jest wykonany z naturalnych składników, szanuje wrażliwą i uszkodzoną skórę i jest ogólnie dobrze tolerowany przez organizm. Zabieg został przetestowany przez specjalistów od skóry, a przed pojawieniem się na rynku został poddany intensywnym testom i certyfikacji.

Wyniki są zwykle widoczne po dziesięciu dniach stosowania. Jeden miesiąc ciągłego leczenia może nawet całkowicie swędzić i łuszczyca się skóra.

Psorilax zawiera pięć kluczowych składników, które są uznawane za ważne dla zdrowia skóry: wyciąg z osadu owsianego, gliceryna, słodki olej migdałowy, mocznik i olej z kiełków pszenicy.

Owies (słód) jest rośliną leczniczą, która od dawna jest stosowana w leczeniu problemów skórnych, zwłaszcza łuszczycy. Badania kliniczne wykazały, że owies ma wiele zalet: pomaga w odwodnieniu skóry, łagodzi podrażnienia i swędzenie, zmiękcza skórę i przyspiesza gojenie.  Dziennik Journal of Drugs in Dermatology opublikował niedawno artykuł na temat wyników badań klinicznych, które badały wpływ koloidalnej wielkości owsa na łuszczycę. W badaniu klinicznym wykazano, że owsianka może skutecznie złagodzić objawy wywołania choroby (1).

Kolejnym składnikiem Psorilaxu jest gliceryna, która wspomaga nawilżanie skóry. Łagodzi również skórę, nadając jej większą elastyczność i wygląd. Niektóre badania sugerują, że gliceryna może również przyczynić się do naprawy komórek naskórka, co jest istotną funkcją skutecznego zwalczania łuszczycy (2).

Słodki olej migdałowy w Psorilaxie jest również znanym przyjacielem zdrowej i promiennej skóry: redukuje procesy zapalne, kontroluje gruczoły łojowe oraz posiada właściwości kojące i mgławiące. Wiele osób cierpiących na łuszczycę regularnie używa słodkiego olejku migdałowego, aby zmiękczyć i odciążyć skórę lub miejsca w innych częściach ciała.

Jeśli chodzi o mocznik, jest to naturalny kwas, który bardzo skutecznie usuwa martwe komórki skóry. W ten sposób, między innymi, redukuje się ilość płatków skórnych. Mocznik jest również bardzo skuteczny w nawilżaniu skóry. Wiąże wodę pod naskórkiem z warstwą przywracającą skórze jej kondycję. Dlatego dermatolodzy często doradzają osobom cierpiącym na łuszczycę wybór leczenia zawierającego mocznik.

Olejek z Haverkerm znany jest z jego zdolności do poprawy stanu chorób skóry, takich jak łuszczyca. Jest bardzo odżywczy i nawilżający, kojący i uspokajający. Jest również ważnym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych, białek i minerałów. Na koniec stymuluje naprawę skóry i usuwa łupież.

Oprócz tych pięciu składników Psorilax zawiera również penylen, glikol, butylen, glukozę, kwas mlekowy, fenoksyetanol i tri-etanolaminę. Wszystkie te pierwiastki mają pozytywny wpływ na wrażliwą, uszkodzoną i suchą skórę. Pozwalają one na standaryzację procesów metabolizmu komórkowego.

Psorilax łączy w sobie kilka składników, które posiadają uznaną zdolność do leczenia Psoriasis i/lub łagodzenia łuszczycy. Ta kombinacja składników wzmacnia indywidualny efekt sypkich składników i sprawia, że jest to skuteczne leczenie skóry bez łuszczycy bez plam.

Psorilax jest dostępny w Holandii i Belgii dopiero niedawno, więc w Internecie jest niewiele opinii użytkowników. Opinie, które stwierdziliśmy, że Psorilax jest skutecznym rozwiązaniem do redukcji uporczywych plam łuszczycy, zarówno na skórze głowy, jak i na innych częściach ciała, lub

Psorilax

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Czy kosmetyka jest skuteczna w leczeniu łuszczycy?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*